realisticke-tetovanie-banner

Pár slov o mne.

Od detstva som bol obklopený umením. Moja mama bola vynikajúcou maliarkou a vedela nakresliť neuveriteľné realistické portréty. Od nej som sa naučil veľa o umení a jej vášeň pre kreslenie ma inšpirovala už od malička.

Vždy som mal záujem o realistické vyjadrenie, a tak som sa venoval rôznym spôsobom a technikám, ako svoje diela priviesť k dokonalosti. Trávil som hodiny kreslením a maľovaním, aby som zdokonalil svoje zručnosti a techniky. Snažil som sa zdokonaliť techniky tieňovania, vytvárania 3D efektov a prácu s farbami.

Neskôr som sa rozhodol pre tetovanie, aby som rozšíril svoje portfólio a aby som preniesol moje umenie na inú plochu – na pokožku. V tejto oblasti som začal pracovať s rovnakou vášňou a záujmom ako predtým. Sústredil som sa na realistické portréty, čo bolo moje najväčšie silné stránky v maliarstve.

Tetovanie sa ukázalo ako skvelý spôsob, ako spojiť svoju lásku k umeniu s túžbou pomôcť ľuďom vyjadriť svoje emócie a myšlienky na ich pokožke. Je to pre mňa veľká česť, keď môžem vytvoriť kus umenia, ktorý bude mať pre ľudí osobitý význam. Každé tetovanie, ktoré vytváram, je pre mňa osobným dielom umenia.

Je pre mňa veľmi dôležité udržiavať svoju techniku a zručnosti aktuálne a vyniknúť medzi ostatnými umelcami. Snažím sa neustále zdokonaľovať a zlepšovať svoje umenie, aby som mohol preniesť čo najlepšie emócie a myšlienky klientov na ich pokožku. Pre mňa je tetovanie nielen záľuba, ale aj spôsob, ako vyjadriť moju kreativitu a pomôcť ľuďom zanechať si trvalú spomienku na niečo, čo pre nich znamená veľa.

Moji klienti napísali.

Servus, bál som sa, že ma doje..š kamo, ale dal si to super. Mám z teba radosť. Isto ťa odporučím aj ďalej.
Jozef C.
...Ďakujem ti za super prístup. Nevedela som ako by to bolo lepšie, ale presvedčil si ma, že tá ruža bude lepšia iba bw. A trochu dlhšie sa to hojilo, ale pohodka :). Určite sa ešte ozvem
Zuzana I.
...si ma teda prekvapil, nemyslela som, že to bude také pekné.. Lepšie, ako predloha. Ešte trénuj, aby sa ti tak ruka netriasla (sranda), ale linky aj tak super rovné 😀
Sima V.
Marek, veľká vďaka za prerábku tetovania. Som nadmieru spokojná...
Nina L.
Marečku, chcel si odo mňa reakciu, tak píšem. Až na to že to bolelo ako ku..va, som mal super pocit z teba ako človeka a tvoja robota je nenormálna. Ešte popracuj na rýchlosti, ale u teba to vyváži kvalita ;). Prídem zase ako sme sa dohodli.
Laco L.