tetovanie-otázky-a-odpovede

Treba dodržiavať základné pravidlá:

  • tetovanie musí byť ihneď po skončení práce ošetrené antibakteriálnym prípravkom (značiek je mnoho a každý tatér má svoje obľúbené).
  • Tetovanie musí byť zalepené pod tenkou samolepiacou fóliou aspoň 12 až 24 hodín.
  • Po odstránení fólie umyte tetovanie antibakteriálnym mydlom, jemne osušte a natrite mastným krémom.
  • Natierať by sa malo priebežne aspoň 3 až 4 krát denne, po dobu aspoň 10 dní,  aby sa zabránilo vzniku chrást. 
  • Hojenie sprevádza svrbenie a šúpanie, čo je normálne.
  • Ak vám tetovanie opuchne, vytvoria sa v ňom hnisavé vačky alebo bude bolestivé, červené a zapálené, ihneď navštívte lekára.

Je veľkou výhodou, ak presne viete, čo chcete a predlohu si aj vytvoríte. No samozrejme, ak neviete, ako na to, ale máte už predstavu, čo by ste si chceli dať vytetovať, dotvorím vám predlohu podľa vašich predstáv.

Ak máte problém, že neviete čo by ste chceli, ale ste presvedčení, že chcete tetovanie, potom vám pomôžem “nakopnúť” vašu predstavivosť a ponúkam vám bezplatné konzultácie, na ktorých by sme mali prísť na to, aké tetovanie by sa vám najviac hodilo a v akom štýle.

Za normálnych okolností je dobré, ak klient príde do štúdia. Je to dôležité hlavne z hľadiska hygienického, ale aj technického.

No v ojedinelých prípadoch je samozrejme možné aj takéto riešenie, no vopred si musíme ujasniť, kde a za akých hygienických a technických podmienok bude tetovanie prebiehať.

Cena za tetovanie mám pre lepší odhad stanovenú na hodinu a to 40,-€ / h.

Celková cena však môže byť stanovená aj vopred po dohode so zákazníkom, ak nie je celkom jasné, ako dlho bude tetovanie trvať.

Odporúčam osobnú alebo mailovú konzultáciu, kde si ujasníme všetky otázky.